Strona głównaKonsoleGRY NA KONSOLE JAKO ŚWIETNA ALTERNATYWA DLA GIER KOMPUTEROWYCH

GRY NA KONSOLE JAKO ŚWIETNA ALTERNATYWA DLA GIER KOMPUTEROWYCH

Gry na konsole to znakomita alternatywa dla pecetowych tytułów. Wbrew pozorom, modele biznesowe kierujące wydawcami zarówno jednej, jak i drugiej platformy, znacznie się od siebie różnią. Konsole są bardzo tanie w zakupie i nie wymagają żadnej specjalistycznej wiedzy w ich doborze.

Po prostu wybieramy pomiędzy Xboxem a PlayStation i… tyle! Inaczej sprawa się ma w przypadku komputerów. Tam musimy poważnie pogłówkować: jaką wybrać kartę graficzną? Jak duży powinien być dysk? HDD czy SSD? Typ obudowy? Dylematów jest sporo, nie każdy zaś ma czas lub ochotę, by się z nimi mierzyć. Gry konsolowe są minimalnie droższe, lecz gwarantują nam pełną grywalność, ponieważ podzespoły są zawsze zdolne w pełni dostosowane i zoptymalizowane pod każdy tytuł.

Gry na konsole to wspaniałe tytuły, niczym nie odbiegające od swych pecetowych odpowiedników. Exclusive’y to kolejny ważny atut w zanadrzu konsol. Gry takie jak Horizon Zero Dawn, God of War, Spiderman, Bloodborne posiadają olbrzymie grono oddanych fanów. God of War, legendarna seria gier z gatunku hack and slash, swoimi korzeniami sięga początków XXI wieku, gdy na konsolę PlayStation 2 została wydana pierwsza jej odsłona. Forza i Gran Turismo to prawdziwe symbole swoich platform – odpowiednio Xboxa i PlayStation. Ostatnim trendem wśród wydawców jest umożliwienie wspólnej zabawy graczom z obu stron barykady: konsolowcymogą grać w sieci przeciwko pecetowcom. Wspaniała zabawa może więc trwać bez końca.

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. 

Poprzedni artykuł
Następny artykuł
Więcej artykułów

Popularne