Strona głównaPCNAJNOWSZE GRY PC

NAJNOWSZE GRY PC

Początek roku z pewnością jest dobrą porą dla graczy. W tym właśnie okresie swoją premierę ma wiele dużych tytułów. Poniżej przedstawimy gry, które sprawią, że utkniesz przed telewizorem lub monitorem na długie godziny.

Nowe gry, w które warto zagrać

Resident Evil 2

Pozycją otwierającą nasze zestawienie gier, w które warto zagrać w nowym roku, jest remaster drugiej odsłony legendarnej serii survival horrorów.

Resident Evil 2 – bo o tej grze mowa – po 21. latach od swojej premiery doczekała się remake’u. Kultowa gra Capcomu w odświeżonej wersji zachowała swoje najlepsze cechy i nadal potrafi wywołać uczucie niepokoju i strachu.

Vane

Dla graczy, którzy oprócz dobrej zabawy oczekują od gier również artyzmu, proponujemy Vane. Refleksyjna aura, której towarzyszy niesamowicie plastyczna, nieco poligonowa grafika zachęca do zapoznania się z tym tytułem. Twórcy postawili na minimalistyczny i relaksujący styl. Wolne, refleksyjne tempo i styl narracji powodują, że jest to idealna gra dla osób szukających odprężenia.

Hitman 2

W naszym zestawieniu nie mogło zabraknąć gry o najpopularniejszym płatnym zabójcy świata gier wideo. Hitman 2 po raz kolejny pozwoli wcielić się nam w osobę popularnego Agenta 47. To, co uwielbiają gracze w serii traktującej o popularnym zabójcy, to rozgrywka zaprojektowana na najwyższym poziomie oraz masa frajdy płynąca z wykorzystywania nieprzeciętnej fantazji tytułowego Hitmana w eliminowaniu swoich oponentów.

Nadchodzące premiery

W najbliższym czasie czeka nas znacznie więcej emocji związanych z premierami dużych tytułów. W połowie lutego zadebiutuje Metro Exodus, a także Far Cry: New Dawn.

Dla fanów bijatyk oraz anime również mamy dobre wieści. 15 lutego będzie miała premiera gry Jump Force, w której wcielimy się i stoczymy walki z udziałem najpopularniejszych postaci ze świata anime.

W kwietniu natomiast coś, na co czekają miłośnicy strategii, a mianowicie Anno 1800.

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. 

Poprzedni artykuł
Następny artykuł
Więcej artykułów

Popularne